tomorrow | Yeni Nesil İnteraktif Kore Sözlük
"tomorrow" veya "if only" (keobeorin naeileul wihan gwishina) güney kore yapımı bir dram dizisidir. dizi, bir adamın zamanda geriye dönerek hayatını değiştirmeye çalışmasını konu almaktadır.

dizinin merkezinde, karısı ve çocuğunu trafik kazasında kaybeden lee cheon ah (shin sung rok) adlı bir adam vardır. lee cheon ah, hayatını değiştirme şansı olsaydı, ailesini kaybetmemek için ne yapacağını düşünmektedir. aniden, zaman makinesi adında bir cihazın icat edildiğini öğrenir ve hayatını değiştirmek için bu cihazı kullanmaya karar verir.

lee cheon ah, zaman makinesi ile 10 yıl öncesine döner ve ailesinin kazadan önceki son günlerini yeniden yaşamaya başlar. ancak, hayatını değiştirme yolculuğu beklediği kadar kolay değildir. geçmişte yaptığı hataların tekrarlanmaması için mücadele etmek zorundadır. zamanla, geçmişi değiştirmenin sonuçları ve gelecekteki hayatında nelerin değişeceği konusunda da farkındalık kazanır.

dizi, zamanda yolculuk ve değişim temasını işleyen bir drama olarak öne çıkmaktadır. karakterlerin geçmişteki hatalarından ders çıkarma süreci, izleyicilere birçok duygusal sahne sunmaktadır. ayrıca, lee cheon ah'ın ailesi ve sevdikleriyle geçirdiği zamanlar, diziye duygusal bir boyut katmaktadır.