to the beautiful you | Yeni Nesil İnteraktif Kore Sözlük
"to the beautiful you", 2012 yılında güney kore'de yayınlanmış bir gençlik dizisidir. dizi, liseye giden bir kızın erkek okuluna gizlice kaydolmasını ve orada yaşadığı maceraları anlatmaktadır.

karakterimiz goo jae-hee, amerika'da yaşayan bir kızdır ve uzun zamandır eski bir atlet olan ünlü lise öğrencisi kang tae-joon'a hayrandır. tae-joon, bir sakatlık nedeniyle atletizmi bıraktıktan sonra okulu bırakma noktasına gelir. jae-hee ise onu tekrar atletizm yapmaya teşvik etmek için kore'ye gelir ve erkek okuluna gizlice kaydolur. jae-hee, tae-joon'un yanında olmak ve onunla yakınlaşmak için kendini bir erkek öğrenci olarak tanıtır.

dizi boyunca jae-hee, erkek öğrenci olarak hayatına devam ederken bir yandan da tae-joon ile yakınlaşmaya çalışır. ayrıca, okulda yeni arkadaşlar edinir ve onlarla birlikte birçok macera yaşar.

"to the beautiful you", romantizm, gençlik ve komedi unsurlarını başarıyla harmanlayan bir dizi olarak kabul edilir. ayrıca, güzel görüntüleri ve enerjik müzikleriyle de dikkat çekmektedir.