the time we were not in love | Yeni Nesil İnteraktif Kore Sözlük
"the time we were not in love", güney kore yapımı bir romantik drama dizisidir. dizi, iki yakın arkadaş olan oh ha-na ve choi won'un zaman içinde aşklarını keşfetme hikayesini konu almaktadır.

oh ha-na ve choi won, çocukluk arkadaşıdır ve birlikte büyümüşlerdir. ha-na, başarılı bir moda tasarımcısıdır ve won ise hava trafik kontrolörüdür. i̇kisi, birbirlerine her şeylerini anlatabilen samimi arkadaşlardır.

ancak, won'un uzun süredir ha-na'ya karşı hissettiği duygularını açıklayamaması, onların arasında bir aşk ilişkisi oluşmasına engel olur. ha-na da, won'a karşı hissettiği duyguları keşfetmekte zorlanmaktadır.

dizi, ha-na ve won'un yaşamlarının farklı aşamalarında birbirlerine olan duygularını keşfetme hikayesini anlatır. i̇kisi zaman içinde birbirlerine karşı hissettikleri duyguları açığa çıkarır ve romantik bir ilişki yaşamaya başlarlar.

"the time we were not in love", samimi bir dostluğun romantik bir aşka dönüşme sürecini ele alarak, izleyicilere aşkın farklı yönlerini göstermektedir. ayrıca, iş hayatı, aile ilişkileri ve kişisel gelişim gibi konuları da ele alarak, izleyicilere geniş bir perspektif sunmaktadır.