single's inferno | Yeni Nesil İnteraktif Kore Sözlük
"single's inferno" isimli kore dizisi, bir grup bekar insanın bali'deki bir villada bir araya gelerek aşk ve ilişkiler üzerine deneyimler yaşamasını konu alır. dizi, birbirinden farklı karakterlere sahip yedi bekar insanın bali'deki villada yaşadığı romantik maceraları anlatır.

dizinin ana karakterlerinden biri olan kang jae-hyeon (dizide choi sung-joon tarafından canlandırılıyor), işletmeci olarak çalışan ve aynı zamanda bir playboy olan bir karakterdir. diğer karakterler arasında ise, öğretmen olan han yoo-rim (kim jin-woo), moda editörü olan baek seung-ah (kim min-gue), kişisel antrenör olan cha eun-woo (kang seung-hyun), kendini bulma yolculuğunda olan oh yoo-jin (lee ru-byul), hip-hop sanatçısı olan kim min-gyu (lee sang-woo) ve webtoon yazarı olan jung si-ah (kim ji-yeon) bulunur.

dizide, karakterlerin birbirleriyle olan romantik ilişkileri, arkadaşlıkları ve hayatta kalma mücadeleleri anlatılır. "single's inferno", romantizm ve gerilimi bir araya getirerek bekarların hayatlarının modern dünyadaki zorluklarını ele alır.