risky romance | Yeni Nesil İnteraktif Kore Sözlük
"risky romance" güney kore televizyonu için 2018 yılında yayınlanan bir dizi. dizi, ji hyun-woo, lee si-young, kim jin-yeop ve yoon joo-hee gibi oyuncuları içeriyor.

hikaye, hastanede birlikte çalışan iki doktor olan han seung-joo (ji hyun-woo tarafından canlandırılır) ve joo in-ah (lee si-young tarafından canlandırılır) etrafında döner. seung-joo tutkulu bir cerrah olan yetenekli bir doktordur, ancak dikenli bir kişiliği vardır ve kişilerarası ilişkilerle mücadele eder. in-ah, hastalarına adanmış yetenekli bir endokrinologdur, ancak dürtüsel doğası nedeniyle kendini sorunlara sokma alışkanlığı vardır.

hasta tedavisi ve tıbbi gizemleri çözmek için birlikte çalışırken, seung-joo ve in-ah, farklı kişiliklerine ve tıp yaklaşımlarına bağlı olarak çatışırlar. ancak, birbirlerinin güçlü yönlerini anlamaya ve takdir etmeye başlarlar ve profesyonel ilişkileri daha fazla bir şeye dönüşmeye başlar.

dizi boyunca, karakterler yeteneklerini sınayan ve onları sınırlarına zorlayan çeşitli tıbbi vakalarla karşı karşıya kalırlar. ayrıca romantik gerilimler ve profesyonel rekabetler de dahil olmak üzere kişisel mücadelelerle uğraşırlar.

dizi, aşk, güven ve tıbbi mesleğin karmaşık doğası gibi temaları keşfederken, heyecan verici ve romantik bir hikaye sunar.