divorce attorney shin | Yeni Nesil İnteraktif Kore Sözlük
"divorce attorney is dating" (boşanma avukatı aşk yaşıyor), güney kore'de yayınlanmış bir romantik komedi dizisidir. dizi, boşanma avukatı olan ko cheok-hee'nin kariyeri ve aşk hayatı üzerine odaklanmaktadır.

cheok-hee, sert bir karaktere sahip olan başarılı bir boşanma avukatıdır. ancak, bir gün kendisi de boşanma davası açmak zorunda kalır ve işini kaybeder. bunun üzerine, eski bir arkadaşı olan so jung-woo'nun avukatlık bürosunda çalışmaya başlar. cheok-hee, jung-woo'ya olan romantik hislerini açıklayarak onunla çıkmaya başlar.

dizi, cheok-hee'nin yeni işindeki deneyimleri, boşanma davalarındaki zorluklar, ailesiyle olan ilişkileri ve jung-woo ile olan romantik ilişkisi üzerine odaklanmaktadır. cheok-hee, kariyerindeki başarıları ve aşk hayatındaki zorluklarla mücadele ederken, seyircilere eğlenceli ve duygusal bir hikaye sunar.

"divorce attorney is dating", güney kore'de yayınlandığı dönemde geniş bir izleyici kitlesi tarafından sevilmiş ve başarılı oyunculuk performansları ile övgü toplamıştır.