run toward tomorrow | Yeni Nesil İnteraktif Kore Sözlük
"run toward tomorrow" adlı kore dizisi, bir kadının kendini keşfetme yolculuğunu anlatmaktadır. dizi, hayatını sorgulayan ve geleceğe yönelik endişeleri olan 29 yaşındaki seo ji-won karakteri üzerine odaklanmaktadır.

ji-won, iyi bir işte çalışmasına rağmen, işinde mutlu değildir ve hayatından tat alamamaktadır. bir gün, eski arkadaşı lee jae-hoon ile karşılaşır. jae-hoon, ji-won'a hayatta kalmak için para kazanmak yerine, hayatın tadını çıkarmak gerektiğini söyler. ji-won, jae-hoon'un sözlerinden etkilenerek, hayatında büyük değişiklikler yapmaya karar verir.

ji-won, işinden istifa eder ve hayallerini gerçekleştirmek için güney afrika'ya seyahat eder. burada, ji-won, yeni arkadaşlar edinir ve kendini keşfetme yolculuğuna çıkar. ancak, ji-won'un hayatındaki büyük değişiklikler aynı zamanda zorlu bir mücadele de beraberinde getirir.

dizi, ji-won'un kendini keşfetme ve hayallerini gerçekleştirme yolculuğunu izleyicilere sunarken, aynı zamanda hayatın anlamı, kendine güven, aile ilişkileri, dostluk ve aşk gibi evrensel temaları da işlemektedir.