I'm Sorry, I Love You | Yeni Nesil İnteraktif Kore Sözlük
"I'm Sorry, I Love You" (Türkçe: Özür Dilerim, Seni Seviyorum), Güney Kore televizyon dizisi olan bir romantik drama dizisidir. Dizi, 2004 yılında yayınlanmış ve toplamda 16 bölümden oluşmaktadır. Başrollerde So Ji-sub, Im Soo-jung ve Jung Kyung-ho yer almaktadır.

Dizinin konusu, bir adamın hayatındaki trajik olaylara odaklanır. Cha Moo-hyuk (So Ji-sub) adlı genç adam, annesi tarafından terk edilmiş ve yetimhanede büyümüştür. Bir gün, bir kadın olan Song Eun-chae (Im Soo-jung) ile tanışır. Ancak, Moo-hyuk'un ölümcül bir hastalığı vardır ve kısa bir süre içinde ölecektir.

Dizide, Moo-hyuk'un kısa ömrü içinde yaşadığı aşk, pişmanlıkları ve hayatındaki diğer trajik olaylar anlatılmaktadır. Song Eun-chae ile arasındaki karmaşık ilişki ve Moo-hyuk'un gerçek kimliği etrafında gelişen olaylar, diziyi duygusal ve dramatik kılmaktadır.

"I'm Sorry, I Love You," sürükleyici hikayesi ve oyuncuların performanslarıyla dikkat çeken bir Güney Kore dizisidir. Dramatik tonu, romantik unsurları ve karakterler arasındaki derin bağlar izleyiciler tarafından geniş bir beğeni kazanmıştır.