falling for innocence | Yeni Nesil İnteraktif Kore Sözlük
"falling for innocence" (masumiyete aşık olmak), bir iş adamının hayatını kaybettikten sonra, kalbindeki dört kişiye nakledilen kalp nakli hikayesini anlatan bir güney kore dizisidir.

kang min-ho (jung kyung-ho), başarılı bir iş adamıdır. ancak, kötü bir kazada hayatını kaybeder ve kalbi bir nakil için kullanılır. kang min-ho'nun kalbi, son derece saf ve iyi kalpli olan lee soon-jung'a (kim so-yeon) nakledilir. diğer taraftan, lee joon-hee (yoon hyun-min) kang min-ho'nun şirketinde çalışan bir gençtir ve kang min-ho'nun baş düşmanıdır.

kang min-ho'nun kalbi, lee soon-jung'a nakledilmesinin ardından, soon-jung'un kişiliğini değiştirir. o, eski halinden çok farklı biri olur ve kang min-ho'nun en yakın çalışma arkadaşı olan han ji-hyun'a (jin goo) karşı romantik hisler beslemeye başlar.

daha sonra, kang min-ho yeniden doğar ve lee soon-jung ile tanışır. ancak, lee soon-jung ona öfkeli ve nefret doludur, çünkü kang min-ho'nun şirketi, babasının işletmesini iflas ettirmiş ve babası intihar etmiştir. kang min-ho, artık iyi bir adam olmak için mücadele eder ve lee soon-jung'un kalbinin gerçek sahibi olduğunu öğrendikten sonra, onun sevgisini kazanmak için uğraşır.

"falling for innocence", dram ve romantizmin harmanlandığı, kalp nakli hikayesi ile ilginç bir dizi sunar. i̇zleyicilere, hayatın değerini, affetmenin gücünü ve gerçek aşkın nasıl kazanılabileceğini anlatır.