age ending in nine boy | Yeni Nesil İnteraktif Kore Sözlük
"age ending in nine boy" kore dizisi, farklı yaşlarda ve hayat felsefelerinde olan dört erkeğin hayatlarını konu alan bir romantik komedi dizisidir. dizide, başrol karakterleri olan 9, 19, 29 ve 39 yaşlarındaki dört erkek arkadaşın hayatları ve ilişkileri anlatılır.

baş karakterlerden biri olan jung-woo (diziye başrol oyuncusu yoo yeon-seok tarafından canlandırılan karakter), 39 yaşında bir film yönetmenidir ve kariyeri için özel hayatından vazgeçmiştir. diğer bir karakter olan jin-jin (diziye başrol oyuncusu kim seul-gi tarafından canlandırılan karakter), 29 yaşında bir öğretmendir ve erkek arkadaşı tarafından terk edilmiştir.

ardından, min-goo (diziye başrol oyuncusu ahn jae-hyun tarafından canlandırılan karakter), 19 yaşında bir üniversite öğrencisidir ve kız arkadaşı ile karmaşık bir ilişkisi vardır. son karakter olan dong-woo (diziye başrol oyuncusu lee jong-hyun tarafından canlandırılan karakter), 9 yaşında bir çocuktur ve ergenlik çağına girmektedir.

dört karakterin hayatları, birbirleriyle olan ilişkileri ve aşk hayatları, farklı yaşlardaki erkeklerin yaşadıkları ortak problemleri ve hayat mücadelelerini ele almaktadır. dizi, her bir karakterin kendi yaş grubundaki sorunları ve büyüme deneyimleri ile birlikte, dostluk, aşk ve aile bağları gibi evrensel konuları da ele almaktadır.